Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Wojciech Miller - Tapicer Meblowy, Samochodowy, Renowacja Skór Wojciech Miller

Zawód: Tapicer 
Adres: Mazowieckie, 05-850 Ożarów Adama Mickiewicza 27
Telefon: Kom. 505410523
Adres e-mail: e.miller1(małpa)op.pl
Strona internetowa: http://tapicer.warszawa.pl
NIP:
5222474149
Opis działalności: Tapicer Wojciech Miller zajmujący się przygotowywaniem tapicerek na meblach, jak i również w pojazdach posiada swoje główne biuro w Broniszach niedaleko Warszawy. Słowa kluczowe: tapicer, renowacja mebli, samochodowy, tapicerstwo, tapicerka, samochodowa, Warszawa, zakład, tapicerski, usługi, tapicerskie

Ocena: 66% pozytywna 2x 1x

Jakość usług: 100% wysoka 2x
Terminowość: 66% bez zastrzeżeń 2x 1x
Ceny usług: 50% niskie 1x 1x 1x
Ilość opinii w serwisie: 3
Ilość odsłon profilu firmy: 1332
Data utworzenia profilu: 2016-08-23 15:24:16
Data ostatniej aktualizacji: 2016-08-23 15:24:16 

Opinie o Wojciech Miller - Tapicer Meblowy, Samochodowy, Renowacja Skór Wojciech Miller

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Z cała odpowiedzialnością mogę stwierdzić, iż osoba przyjmująca zlecenie zachowała się nie profesjonalnie. Umawiając się na konkretny termin zakończenia prac dzień przed nim stwierdziła, że nie posiada danego materiału i chciała wcisnąć materiał bardzo złej jakości, za cenę bardzo zawyżoną. Myśląc zapewne, że uda się Klienta naciągnąć bo nie będzie miał wyjścia . Pani nie chciało się zamówić towaru dobrej jakości, bo chciała zarobić jak najwięcej i upłynnić swój zalegający na stanie w zupełnie innym odcieniu, ale może ma problem z rozróżnianiem kolorów. Zachowanie tej pani pozostawia wiele do życzenia, która była ordynarna i chamska. Zatrudniają Ukraińców ponosi zapewne mniejsze koszty.
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: Anna dnia: 2019-06-04 12:30:37 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: doskonały fachowiec, pięknie odnowił nam meble skórzane, polecam wszystkim
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Maryla dnia: 2018-09-14 16:30:57 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Solidność realizowanych usług, realizowanie zleceń, uczciwość, wykonywanie zleceń w wyznaczonych terminach, nadzwyczajkorzystne ceny. Właśnie takimi określeniami mogę scharakteryzować tą firmę. Już od paru lat trudni się realizowaniem profesjonalnych prac w zakresie tapicerki meblowej, samochodowej i renowacji skór. Terenem działania obejmuję Warszawę, ale wykonuję zlecenia także w miejscowościach położonych w okolicy tego zabytkowego miasta. Proponuje także specjalne usługi jak: doradztwo w wyborze tkaniny jak i metody renowacji mebli.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: dnia: 2016-08-23 15:24:54 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją