Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Podologia mobilna Dominika Seliga

Zawód: Podolog 
Adres: Łódzkie, Łódź
Telefon:
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Specjalistyczne zabiegi na stopach z dojazdem do pacjenta Słowa kluczowe: podologia, specjalista , zabiegi, stopy, odciski, modzele, brodawki, wrastające paznokcie, deformacje

Ocena: 100% pozytywna 4x

Jakość usług: 100% wysoka 4x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 3x
Ceny usług: 100% niskie 2x 1x
Ilość opinii w serwisie: 4
Ilość odsłon profilu firmy: 963
Data utworzenia profilu: 2016-01-13 20:36:05
Data ostatniej aktualizacji: 2016-01-13 20:36:05 

Opinie o Podologia mobilna Dominika Seliga

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Od dnia pierwszej wizyty zabiegowej Pani Dominiki u mojej mamy w szpitalu ja moja mama oraz mój mąż regularnie korzystamy z usługi podologicznej . Kazdy z nas ma zupełnie inne problemy ze stopami, Pani Dominika fachowo potrafi o nas zadbać . Polecam każdemu kto nie potrafi sam poradzić sobie ze stopami oraz tym którzy szukają dobrej miłej i fachowej opieki podologicznej .
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Monika Czarnecka dnia: 2017-01-08 12:59:00 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Dominiki. Odwiedziłam juz wiele gabinetów podologicznych w Łodzi, jednak Zabieg wykonywany w domu to właśnie to co odpowiada mi najbardziej. profesjonalnie szybko i bezbolesnie. Serdecznie polecam.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Katarzyna Wilińska dnia: 2016-08-04 19:01:16 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Serdecznie polecam Panią Dominikę ! Usługi na najwyższym poziomie w zaciszu domu , ogromna wiedza doświadczenie i pasja ! Oby więcej takich specjalistów
Jakość usług: Wysoka
Opinia dodana przez: Beata B. dnia: 2016-04-23 23:55:58 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Nareszcie trafiłam na specjalistę który fachowo potrafi zadbać o moje stopy, jestem osobą zapracowana więc opcja dojazdu na zabieg do mojego domu idealna! Pani Dominika wykonując zabieg bardzo precyzyjne opowiedziała o każdym moim problemie na stopach , a edukację pacjentów uważam za bardzo istotną! Mimo licznych problemów z którymi nikt wcześniej nie był w stanie mi pomóc Pani Dominika poradziła sobie już na pierwszej wizycie! jestem stałą klientką mobilnego gabinetu i polecę go każdemu kto tak jak ja tyle lat walczył z problemami i bólem ! teraz mogę czerpać przyjemność z chodzenia w moim ulubionych butach których wcześnie nie byłam w stanie założyć!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Małgorzata Z. dnia: 2016-01-13 20:46:10 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją