Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Kancelaria Adwokacka Paweł Szczygieł

Zawód: adwokaci i radcy prawni Adwokat 
Adres: Śląskie, 42-400 Zawiercie Reymonta 2/34
Telefon: Kom. 606 885 399
Adres e-mail: szczygiel.kancelaria(małpa)wp.pl
Strona internetowa: www.adwokat-zawiercie.com.pl www.fks-adwokaci.pl
NIP:
6492090554
Opis działalności: Profesjonalna obsługa prawna dla przedsiębiorstw oraz osób fizycznych Słowa kluczowe: adwokat, kancelaria adwokacka, odszkodowania, prawo rodzinne, prawo karne, sprawy gospodarcze, podział majątku, rozwody, sprawy o rozwód, rękojmia, sprawy karne, sprawy cywilne, separacje, alimenty, pozew o zapłatę umowy,

Ocena: 100% pozytywna 4x

Jakość usług: 100% wysoka 4x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 4x
Ceny usług: 100% niskie 3x 1x
Ilość opinii w serwisie: 4
Ilość odsłon profilu firmy: 2853
Data utworzenia profilu: 2015-02-10 00:27:16
Data ostatniej aktualizacji: 2015-02-10 00:27:16 

Opinie o Kancelaria Adwokacka Paweł Szczygieł

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Bardzo dobry adwokat polecam z czystym sumieniem - konkretny, wysoce zaangażowany,zorganizowany, skuteczny w działaniu z ogromną wiedzą prawniczą u mecenasa Szczygła NIEMOŻLIWE staje się MOŻLIWE. Człowiek przywraca wiarę w sprawiedliwość. Moja sprawa była skomplikowana i dość trudna trwała dość długo i przemaglowała kilku "pseudo" adwokatów każdy rozkładał ręce aż pewnego dnia znajoma poleciła mi mecenasa Pawła Szczygła bardzo go wychwalała więc postanowiłam sprawdzić czy podoła w mojej sprawie czy nie i tak już nie miałem nic do stracenie więc zadzwoniłam umówiłem spotkanie i ku mojemu zaskoczeniu po kilku rozprawach UDAŁO SIĘ WYGRAŁEM tak więc z pełną odpowiedzialnością polecam Pana Mecenasa Pawła Szczygła każdemu kto chce szybko i sprawnie zakończyć swoje problemy z prawem.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Mariusz dnia: 2017-03-17 00:49:57 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Z czystym sumieniem polecam kancelarie i Pawła Szczygła jako adwokata od trudnych spraw. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie a co najważniejsze balsam na dusze poprzez opanowanie i spokoj oraz zawsze pozytywne myślenie co oczywiście zawsze na pokrycie w wywalczonym wyroku. Adwokat z powołania!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Agnieszka Szota dnia: 2017-01-19 18:33:43 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Szczerze polecam. Po złych doświadczeniach w końcu trafiłam na adwokata który przeprowadził mnie przez rozwód i wszystko co się z tym wiąże, a było naprawdę ciężko. Cierpliwie wszystko tłumaczy, doradza. Zdałam się na niego i osiągnęłam więcej niż zakładałam. Nie ma problemu z kontaktem - jeśli nie odbierał to zawsze oddzwaniał.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Ewelina dnia: 2016-12-18 21:08:08 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: W 100 procentach polecam adwokata Paweł Szczygieł. Jest to osoba,która wykonuje swoją pracę rzetelnie. Miły,sumienny,uczciwy. Świetna współpraca.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: laxyday dnia: 2016-10-02 21:59:56 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją