Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Se-mar Sebastian Romek

Zawód: budowlane usługi i remonty  
Adres: Małopolskie, Kraków
Telefon: Kom. 690353953
Adres e-mail: semar.krakow(małpa)gmail.com
Strona internetowa: www.remontysemar.pl
NIP:
6792961591
Opis działalności: Remonty i wykończenia wnętrz Słowa kluczowe: Malowanie, Szpachlowanie, Tynkowanie, Flizowanie, Montaż drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, sufity podwieszane, układanie podłogi (paneli, deski), gładź, ścianki działowe,

Ocena: 50% pozytywna 2x 2x

Jakość usług: 50% wysoka 2x 2x
Terminowość: 50% bez zastrzeżeń 2x 2x
Ceny usług: 0% niskie 3x 1x
Ilość opinii w serwisie: 4
Ilość odsłon profilu firmy: 1442
Data utworzenia profilu: 2015-01-19 19:11:44
Data ostatniej aktualizacji: 2015-01-19 19:11:44 

Opinie o Se-mar Sebastian Romek

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Jeden z przykładów "fachowców", którzy czego tylko się nie dotknął, to zepsują. Niestety. Trudno wystawia się taką opinię o kimś, kogo zna się również na gruncie prywatnym. Wydawałoby się, że świadcząc usługi znajomym, chciałoby się zrobić wszystko tak jak trzeba. To chyba logiczne, że kolega, może bardzo łatwo rozsławić usługi, np. wśród rodziny, współpracowników czy sąsiadów. W naszym przypadku zdecydowana większość prac poszła nie tak, jak trzeba (od montażu podwieszanego sufitu po instalację przełączników światła. Na liście moich zastrzeżeń znajdują się między innymi: - wspomniane już podwieszane sufity, które popękały w momencie przykręcania (przez ekipę Pana Sebastiana) lamp, - płytki na balkonie, które przyklejone zostały na silikonie !!! - instalacja kaloryferów z których: * jeden został przykręcony "palcami" i w momencie napełniania instalacji zaczęła z niego tryskać woda * zamówienie i instalacja drugiego zajęły ponad 3 miesiące (i miała miejsce dopiero po wysłaniu wezwania do usunięcia wad dzieła) - malowanie sufitów - wiele miejsc pominiętych zupełnie, za to pozostawiony bałagan - nieprzeciętny, - lampa powieszona wyłącznie na kablu zasilającym, - niechlujnie przycinane płytki i wykonane fugi, - gniazdka i przełączniki zainstalowane PRZED szpachlowaniem, - ekipa "zapomniała" wykonać kratkę wentylacyjną i gniazdko elektryczne w łazience, - kuchenka elektryczna "osilikonowana" tylko z trzech stron (bo chyba od ściany jest niewygodnie:) ), - odpływ wody ze zlewu/zmywarki biegnie "pod górkę" bo ekipa zapomniała zainstalować podtrzymujące ją uchwyty, - i wiele, wiele innych "kwiatków", którymi chętnie podzielę się z zainteresowanymi. Remont, który rozpoczął się w połowie lipca i początkowo szacowany był przez Pana Sebastiana na ok 3-4tyg. zakończył się "wyproszeniem" ekipy remontowej po niemal 2 miesiącach. Od tego momentu Pan Sebastian niemal zupełnie ignoruje wszelkie próby kontaktu z mojej strony i zgłoszenia ujawnionych wad. Nie odbiera zarówno telefonu służbowego, prywatnego, nie odpowiada na maile ani nie odbiera korespondencji kierowanej na adres firmy. Naprawę części usterek udało się wyegzekwować po niemal miesiącu prób kontaktu, kiedy wysłałem "wezwanie do usunięcia wad dzieła" i zagroziłem obciążeniem kosztami naprawy przez inną ekipę. Na ten moment moja przygoda z firmą "Se-mar" nie znalazła jeszcze "happy endu". Od ok 3 tygodni próbuję skontaktować się z Panem Sebastianem w celu zgłoszenia kolejnych usterek dzieła (elektryka) oraz ostatecznego rozliczenia wykonanych prac. Niestety moje próby są niezmiennie ignorowane.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Przeciętne
Obsługa reklamacji: nikła
Opinia dodana przez: Michał dnia: 2016-11-30 23:03:45 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Polecam, wspołpracowalismy już dwa razy i zawsze byliśmy zadowoleni z mężem z rezultatów. Jeśli będziemy jeszcze kiedyś potrzebować fachowca do remontu to bez obaw skorzystamy z usług tej firmy.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Hanna K-wska dnia: 2016-11-15 12:11:34 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Zdecydowanie nie polecam usług tego Pana, prace wykończeniowe w mieszkaniu zostały rozpoczęte z prawie dwutygodniowym opóźnieniem. Mieszkanie zostało wykończone krótko mówiąc bardzo niechlujnie - począwszy od brak fug w kilkunastu miejscach, krzywo położonych płytek a skończywszy na zupełnie źle położonej mozaice - tłumaczenia to taka ta mozaika jest, dlatego wygląda to obiektywnie tragicznie. Zamiast gładkiego sufitu mam na nim zacieki, takie same są skutki malowania. Generalnie strata czasu i pieniędzy bo trzeba to będzie skuć i poprawić a później sądowo domagać się odszkodowania - zarysowana wanna i płytki w kuchni, plus panele. Dlatego radzę się dobrze zastanowić przed skorzystaniem z usług firmy Se-mar - gdyby ktoś miał wątpliwości, to mogę podzielić się zdjęciami z rezultatami prac tego "fachowca". Dodatkowo po zapłaceniu praktycznie całej kwoty nie ma żadnej możliwości kontaktu - moje telefony i smsy pozostają bez odpowiedzi.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Obsługa reklamacji: brak obsługi reklamacji i reakcji ze strony "fachowca"
Opinia dodana przez: dnia: 2015-09-09 20:59:03 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Szczerze polecam, trafiłam na nich z ogłoszenia ale dobrze ich wspominam. Praca wykonana dokładnie i jeszcze po sobie posprzątali :)
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: EwaB dnia: 2015-01-19 19:17:07 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją