Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Sitodruk - Witold Dąbrowski

Zawód: poligrafia - usługi Poligraf 
Adres: Dolnośląskie, 50-514 Wrocław Międzyleska 4
Telefon: 71 373 18 83 Kom. 605 621 026 Fax: 71 373 18 83
Adres e-mail: bwd(małpa)poczta.onet.pl
Strona internetowa: www.bwd.republika.pl
Opis działalności: Druk techniką sitodruku na różnych podłożach. Specjalizacja w wykonywaniu nalepek i tabliczek niezbędnych do opisywania urządzeń i aparatury energetycznej. Słowa kluczowe: sitodruk, poligrafia, tabliczki, nalepki, plomby, metki, energetyka, Wrocław

Ocena: 100% pozytywna 1x

Jakość usług: 100% wysoka 1x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 1x
Ceny usług: 1x
Ilość opinii w serwisie: 1
Ilość odsłon profilu firmy: 835
Data utworzenia profilu: 2015-01-07 13:21:42
Data ostatniej aktualizacji: 2015-01-07 13:21:42 

Opinie o Sitodruk - Witold Dąbrowski

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pan Witold jak i jego Pani Bożena, która przyjmuje zlecenia potrafią doradzić i dobrze wykonać swoją robotę. Pani Bożena jest przy tym szalenie sympatyczną osobą, nie jest głupio zadawać nawet podstawowe pytania. Mają dużo różnych próbek, papierów, kolorów farb i gotowych produktów, więc przy okazji zainspirowali mnie do zamówienia u nich tabliczki na drzwi. Zamówiłem u nich również metki, jakoś świetna, na pewno lepsza niż druk cyfrowy no i kolor udało im się bardzo dobrze utrafić, a nie raz wychodziłem od innego "fachowca", który mi robił logo w mocno różniącym się kolorze od oryginału, także duży plus za to.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Obsługa reklamacji: myślę, że nie ma z tym problemu
Opinia dodana przez: recotex dnia: 2015-01-07 15:32:11 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją