Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Ryszard Makowski

Zawód: Budowlaniec 
Adres: Mazowieckie, Pruszków
Telefon:
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Wykończenia, stawianie ścian, kładzenie płytek, montowanie armatury sanitarnej Słowa kluczowe: Wykończenia wnętrz

Ocena: 0% pozytywna 1x

Jakość usług: 0% wysoka 1x
Terminowość: 0% bez zastrzeżeń 1x
Ceny usług: 0% niskie 1x
Ilość opinii w serwisie: 1
Ilość odsłon profilu firmy: 703
Data utworzenia profilu: 2014-09-19 20:02:25
Data ostatniej aktualizacji: 2014-09-19 20:02:25 

Opinie o Ryszard Makowski

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Nie ma kompletnie doświadczenia. Robił mi łazienkę, która nadaje się do ponownego remontu,a kosztowała mnie mnóstwo pieniędzy i nerwów. Krzywe ściany, krzywo płytki położone na podłodze i ścianach, krzywo i nierówno fugami pokryte, brodzik przecieka, kabina krzywo zamontowana, robił nawiercenia w płytkach,a nie w fudze, deska od wc źle zamontowana, drzwi łazienkowe źle obsadzone. Tragicznie, nie widać że w łazience był remont. Za łazienkę chciał o 40% więcej niż dostał.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: dnia: 2014-09-19 20:09:21 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją