Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Bedełek Jerzy Bedełek

Zawód: adwokaci i radcy prawni Prawnik 
Adres: Mazowieckie, 00-658 Warszawa Lwowska 8/20
Telefon: +48 22 112 01 31 Kom. +48 22 112 01 31 Fax: +48 22 112 01 32
Adres e-mail: kancelaria(małpa)bedelek.pl
Strona internetowa: http://bedelek.pl/
Opis działalności: Zapraszamy na spotkanie do naszej Kancelarii, podczas którego będziemy mogli zapoznać się z Twoim problemem. Chętnie doradzamy naszym Klientom, wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie. Słowa kluczowe: prawo rodzinne, prawo, kancelaria prawa rodzinnego, adwokat jerzy bedełek

Ocena: 40% pozytywna 2x 3x

Jakość usług: 40% wysoka 2x 3x
Terminowość: 40% bez zastrzeżeń 2x 3x
Ceny usług: 0% niskie 3x 2x
Ilość opinii w serwisie: 5
Ilość odsłon profilu firmy: 2882
Data utworzenia profilu: 2014-04-07 13:39:44
Data ostatniej aktualizacji: 2014-04-07 13:39:44 

Opinie o Bedełek Jerzy Bedełek

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Współpracowałam z adwokatem Jerzym Bedełkiem i jestem bardzo zadowolona, widzę że opinie na tym formum są dość stare i musiało się wiele zmienić. Wiadomo nie zawsze da się skontaktować z mecenasem bezpośrednio, ale właśnie po to jest kontakt z kacelarią, w której pracują inne osoby i są w stanie przekazać wszystkie informacje dalej. Jeżeli zależało mi na bezpośrdnim kontakcie, swobodnie byłam się w stanie umówić na telefon z adwokatem. W trakcie prowadzenia sprawy czułam się "zaapiekowana". Każdemu polecam współprcę z tak dobrym specjalistą.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: dnia: 2018-04-10 12:06:44 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Tragiczny kontakt z mecenasem. Nie odpisuje na e-mail'e, nie odbiera telefonów, trzeba się dobijać do niego tygodniami, nierzetelny, nieterminowy, "olewa" klientów, wręcz ich nie informuje o kluczowych kwestiach w sprawie narażając na ponoszenie dodatkowych kosztów i przedłużanie się sprawy. Omijać szerokim łukiem!
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: Zawiedziony klient dnia: 2016-03-18 00:05:20 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Bardzo kiepski kontakt z mecenasem, kiedy już otrzyma całą kasę. Do dnia wpływu ostatniej części płatności uśmiechnięty i w miarę kontaktowy. Potem nie odpisuje na maile, nie odbiera telefonów, odwołuje spotkania w ostatniej chwili, nie informuje o wysłaniu pełnomocnika na sprawę. Trzeba się dobijać kilka ładnych dni, czasem ponad tydzień, żeby chwilę porozmawiać.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: Fina dnia: 2015-11-25 08:46:27 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Prawnik nie najlepszy, nie odbiera telefonów, ciągle zajęty, kiepski kontakt osobisty, kontakt mailowy - beznadziejny, brak terminowości usług. Nie polecam.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Magda dnia: 2015-08-23 22:15:25 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Bardzo dobrze wykonuje swój zawód, jest świetnym fachowcem, adwokatem od prawa rodzinnego jaki powinien posiadać każdy obywatel Polski, gorąco polecam Pana Jerzy Bedełek.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Radek Pieszka dnia: 2014-04-07 13:40:49 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją