Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Mariusz Dąbrowski

Zawód: Zarządca nieruchomości 
Adres: Małopolskie, Kraków
Telefon: Kom. 698 199 015
Adres e-mail:
Strona internetowa: http://www.administrator-zarzadca-nieruchomosci-krakow.pl/
Opis działalności: zarządzanie administrowanie nieruchomościami, administrowanie wspólnotami mieszkaniowymi, zarządzanie, administrowanie, Słowa kluczowe: zarzadca nieruchomości, administrator nieruchomości kraków, zarządzanie nieruchomościami kraków, administrowanie nieruchomości w krakowie, zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi

Ocena: 100% pozytywna 1x

Jakość usług: 100% wysoka 1x
Terminowość: Brak opinii
Ceny usług: Brak opinii
Ilość opinii w serwisie: 1
Ilość odsłon profilu firmy: 809
Data utworzenia profilu: 2013-10-08 18:06:41
Data ostatniej aktualizacji: 2013-10-08 18:06:41 

Opinie o Mariusz Dąbrowski

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Jesteśmy nową wspólnotą mieszkaniową w Krakowie. Deweloper narzucił swojego zarządcę, który murem stał za nim, tuszując usterki i niedoróbki. Wybraliśmy ofertę Mariusz Dąbrowskiego licencjowanego zarządcy, po wcześniejszych doświadczeniach sprawdziliśmy go w rejestrze ministerstwa i faktycznie figurował, podaje adres stronki http://www.administrator-zarzadca-nieruchomosci-krakow.pl/. Szczerze odradził nam usługę zarządzania, twierdząc że i tak to my jako wspólnota zarządzamy budynkiem sami, który w dodatku jest nowy wiec po co za to płacić 2000zł, w zamian zaproponował rozliczenia i pomoc w zarządzaniu, w ramach miesięcznego abonamentu, który jest ponad 4 razy mniej niż poprzedniego zarządca. Konkretny i rzeczowy, nie naciąga na pieniądze. Nasza wspólnota jest zadowolona z takiego rozwiązania, gdzie i tak to my mieszkańcy jesteśmy na miejscu i doskonale wiemy czego nam potrzeba. A rozliczenia są dokonywane przez profesjonalistę. W razie wystąpienia awarii dostajemy namiar na fachowca, który szybko usuwa awarię, bo to jest jego zysk. Nie trzeba się prosić żeby przyjechał ktoś z administracji itp.
Jakość usług: Wysoka
Opinia dodana przez: Krakusik dnia: 2013-10-08 18:13:50 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją