Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Robert Piotr Kucharski

Zawód: budowlane usługi i remonty  
Adres: Mazowieckie, Warszawa Jadźwingów 22
Telefon: 228435920
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: usługi remontowo-budowlane Słowa kluczowe: wykończenia wnętrz, remonty, usługi budowlane

Ocena: 0% pozytywna 1x

Jakość usług: 0% wysoka 1x
Terminowość: 1x
Ceny usług: 0% niskie 1x
Ilość opinii w serwisie: 1
Ilość odsłon profilu firmy: 865
Data utworzenia profilu: 2013-03-23 00:45:23
Data ostatniej aktualizacji: 2013-06-14 00:53:08 

Opinie o Robert Piotr Kucharski

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Ktoś ze znajomych mi powiedział, że istnieją fachowcy, którzy działają głównie z polecenia, liczą sobie wysokie stawki, ale wykonują pracę bardzo solidnie. Pan Robert Piotr spełnia te 2 pierwsze punkty - na wstępie mówi, że w zasadzie wykonuje prace dla znajomych, unika wyceny, bo przecież działa z polecenia... Pan Robert wykańczał nasze mieszkanie w stanie deweloperskim. Skończył pracę pół roku temu i do dzisiaj nie możemy wyjść z niekończących się poprawek po jego pracy. Oczywiście wykonuje je dla nas ktoś inny, bo Pan Robert nie poczuwa się do żadnej odpowiedzialności za swoją pracę. Najgorsza rzecz jaką udało się Panu Robertowi wykonać to konstrukcja pomiędzy dwoma łazienkami (z zawieszonymi sedesami i bidetem), która po miesiącu użytkowania zaczęła się ruszać, popękały płytki i wszystko należało rozebrać i wykonać od początku. Kolejna rzecz, która już kosztowała nas sporo dodatkowych pieniędzy to płytki w kabinie prysznicowej, które Pan Robert położył wraz z podwykonacą. Były tak krzywo położone, że po miesiącu fuga wykruszyła się zupełnie. Musieliśmy je zdjąć i położyć od początku. Kolejna rzecz jaką Pan Robert u nas robił to założenie drzwi. Drzwi dobrej firmy, framugi do założenia na równych ścianach i... nawet tego nie udało się Panu Robertowi zrobić dobrze. Po pół roku jedne drzwi przestały się domykać, na pozostałych zaś widać już obłupane fragmenty w związku z ocieraniem się krzywo założonych drzwi o futrynę. Jedyne z czego mogę się cieszyć to fakt, że Pan Robert pracował na tyle wolno iż musieliśmy wziąć dodatkowych podwykonawców do zrobienia części rzeczy w domu. I te elementy domu są wykonane bez zastrzeżeń. Wadą powolnego działania Pana Roberta jest zaś to, że na końcu kiedy podlicza finanse liczy sobie stawkę za dzień pracy... chyba więcej dodawać nie muszę. Jeśli ktoś Państwu poleci Pana Piotra Kucharskiego lub Pana Roberta Kucharskiego (używa 2 imion) to... ja bym drugi raz nie skorzystała z jego usług. Są o niebo lepsi fachowcy na rynku i przy tym tańsi.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Niewielkie opóźnienia
Ceny: Wysokie
Obsługa reklamacji: brak
Opinia dodana przez: A dnia: 2013-11-05 22:52:21 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją