Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Kancelaria Adwokacka Barbara Jurkiewicz

Zawód: Adwokat 
Adres: Lubelskie, 20-076 Lublin Krakowskie Przedmieście 51/6
Telefon: 81 534 81 61 Kom. 601558765
Adres e-mail: bj(małpa)plusnet.pl
Strona internetowa: www.adwokatlublin.pl
Opis działalności: adwokat Słowa kluczowe: adwokat

Ocena: 75% pozytywna 3x 1x

Jakość usług: 66% wysoka 2x 1x 1x
Terminowość: 50% bez zastrzeżeń 1x 1x
Ceny usług: Brak opinii
Ilość opinii w serwisie: 4
Ilość odsłon profilu firmy: 5640
Data utworzenia profilu: 2010-09-28 08:39:07
Data ostatniej aktualizacji: 2010-09-28 08:39:07 

Opinie o Kancelaria Adwokacka Barbara Jurkiewicz

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Jestem bardzo zadowolna z pani mecenas. Pomogła mi w dwóch sprawach. Jest rzeczowa, konkretna i bardzo kompetentna. Bardzo istotne jest to, że jest do dyspozycji o każdej porze. Dla mnie najistotniejsze było to, że podeszła do moich problemów z empatią i życzliwością. Polecam.
Jakość usług: Przecięta
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Opinia dodana przez: R. K. dnia: 2018-01-09 22:05:23 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: tem bardzo niezadowolona ze współpracy z Panią mecenas. Reprezentowała mnie w sprawie karnej. Przegralam sprawę. Na początku była bardzo miła, gdy przyjmowała honorarium za sprawę , a było to dosyć duże. Później kontakty bly zerowe, to ja musiałam dopytywać i martwić się o sprawę, a gdy już doszlo do rozmowy, to Pani mecenas kwitowala, iż nie ma czasu, bowiem ma następnego klienta. Pozatym, gdy Sąd obciążył mnie kosztami za sprawę, ( uprzednio zadzwoniłam i dopytywalam, na co Pani mecenas, odpowiedziala aby nie martwic się i przejmowac, iż jest naturalne, i tak zostana umorzone,), niestety tak to się skończyło, iż komornik sądowy wszczął egzekucję za przedmiotowe koszty. Nie polecam, bardzo niska jakość usług, jest to niedopuszczalne, by było brak zainteresowania sprawa, za tak wysoka stawkę, mogłam mieć innego prawnika, z którym wygralabym sprawe, bardzo prawdopodobne,oraz, który byłby uczciwym i solidnym, nawet gdyby sprawy nie ułożyły by się pomyślnie. Zdecydowanie nie polecam.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Opinia dodana przez: Ana dnia: 2016-09-07 05:24:23 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Kompetentna,skupiona na swoim kliencie, punktualna i zawsze odbiera telefon-była dla mnie nie tylko adwokatem ale i osoba podtrzymującą na duchu. Jestem i zawsze będę jej bardzo wdzięczna za pomoc.
Jakość usług: Wysoka
Opinia dodana przez: Aga dnia: 2014-11-25 12:15:52 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Najlepszy adwokat jakiego miałam , a przez kilku płakałam . Konkretna , szybka bardzo opiekuńcza !!!!! Po rozwodzie jestem już rok a nadal utrzymuję z Nią kontakt zawsze uspokoi , wesprze po prostu dała mi poczucie bezpieczeństwa i nękający były mąż to tylko wspomnienie ;) Polecam szczególnie kobietom walczącym o spokój dzieci!!!!
Jakość usług: Wysoka
Opinia dodana przez: Aga dnia: 2014-04-28 19:14:10 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją