Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Markiewicz Małgorzata, lek. med. ginekolog. Gabinet

Zawód: Ginekolog 
Adres: Podlaskie, 16-400 Suwałki Emilii Plater 22 lok. 4
Telefon: 875630818
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Słowa kluczowe:

Ocena: 0% pozytywna 1x

Jakość usług: Brak opinii
Terminowość: Brak opinii
Ceny usług: Brak opinii
Ilość opinii w serwisie: 1
Ilość odsłon profilu firmy: 871
Data utworzenia profilu: 2009-01-01
Data ostatniej aktualizacji: 2010-10-10  

Opinie o Markiewicz Małgorzata, lek. med. ginekolog. Gabinet

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Otwierając drzwi gabinetu uderza od razu fala dymu z papierochów, samo to zniechęca. Nie miałam miesiączki więc zgłosiłam się do Pani Doktor aby sprawdziła czy coś jest może nie tak. Zostałam odprawiona z tekstem żebym poszła sobie zrobić badanie krwi sprawdzające czy nie jestem w ciąży, nie dostałam na to skierowania chociaż poszłam tam na fundusz a nie wizyte prywatna. Ale okej zrobiłam prywatnie badanie. Okazało się ze jestem w ciązy trzynasty tydzień. Gdyby Pani doktor łaskawie wzieła mnie na fotel przy pierwszej wizycie sama by to stwierdziła. Mało tego! przez jej zaniedbanie moge pozegnać sie z becikowym, o czym poinformowała mnie od razu. Na zwykłej kartce wypisała mi 9 badań które mam zrobić na własną kieszeń! Z jakiej niby racji?! Arogancka i przemądrzała. Odradzam te pożal się Boże Panią Doktor.
Opinia dodana przez: NIEZADOWOLONA dnia: 2015-11-16 18:06:11 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją