Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Helta Mirosław. Zakład stolarski

Zawód: stolarka budowlana Stolarz 
Adres: Pomorskie, 89-642 Rytel ks. Kowalkowskiego 15
Telefon: 523985435
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Słowa kluczowe:

Ocena: 0% pozytywna 2x

Jakość usług: 1x
Terminowość: 1x
Ceny usług: 0% niskie 1x
Ilość opinii w serwisie: 2
Ilość odsłon profilu firmy: 1222
Data utworzenia profilu: 2009-01-01
Data ostatniej aktualizacji: 2010-10-10  

Opinie o Helta Mirosław. Zakład stolarski

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Na poczatku sprostowanie.Pan Miroslaw Helta wykonuje schody naprawde uznanie za jakosc uslugi terminowosc i wykonanie .dziekujemy.natomiast syn Pana Miroslawa wykonuje balustrady totalny olew klienta prosilem o wycene projekt kilkakrotnie brak odzewu.totalny brak szacunku do klienta.
Opinia dodana przez: Piotr monika b dnia: 2016-10-01 17:43:50 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Cena balustrady schodowej (drewno i szkło) około 1000 zł/mb miała zagwarantować najwyższą jakość usługi. Jakość wykonania była w umowie deklarowana przez Pana Heltę jako ekskluzywna, w praktyce okazała się bardzo przeciętna. W moich schodach słupki zostały osadzone krzywo, otwory nawiercone w stopniach na kotwy - wystają spod słupków, poręcz się rusza, jest nieudolnie sklejona na zakręcie i wygląda w tym miejscu brzydko. Wypełnienia ze szkła są za małe. Miałem ogromny problem z wyegzekwowaniem poprawek, Pan Helta strasznie kręcił, w końcu byłem zmuszony pojechać do Pana Helty do Rytla na ul. Kowalkowskiego i zaskoczyć go w domu. Przy okazji zastałem tam "stolarnię" w katastrofalnym stanie. Pan Helta w końcu oddał mi część pieniędzy, ale to mi nie rekompensuje szkód. Nigdy bym nie podpisał umowy z firmą Helta, gdybym wcześniej zobaczył jego "siedzibę". Polecam to wszystkim, którzy będą rozważali zatrudnienie Pana Helty.
Jakość usług: Przecięta
Terminowość: Niewielkie opóźnienia
Ceny: Wysokie
Obsługa reklamacji: w razie reklamacji- Pan Helta unika kontaktu tel, trzeba jechać osobiście
Opinia dodana przez: BALUSTRADY dnia: 2015-02-01 16:42:33 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją