Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Tori-Bud. Docieplanie budynków

Zawód: budynki - ocieplanie, osuszanie Budowlaniec 
Adres: Wielkopolskie, 60-837 Poznań Mickiewicza 33 lok. 22
Telefon: Fax: 0618435255
Adres e-mail: klinek200(małpa)wp.pl
Strona internetowa:
Opis działalności: Słowa kluczowe:

Ocena: 0% pozytywna 1x

Jakość usług: 0% wysoka 1x
Terminowość: 0% bez zastrzeżeń 1x
Ceny usług: Brak opinii
Ilość opinii w serwisie: 1
Ilość odsłon profilu firmy: 914
Data utworzenia profilu: 2009-01-01
Data ostatniej aktualizacji: 2010-10-10  

Opinie o Tori-Bud. Docieplanie budynków

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Firma swoją kulturę i jakość pracy wzoruje chyba na latach 90-ych. Termomodernizacja bloku 3 klatkowego/24 mieszkania 3 kondygnacje zajęła im ok 4 miesięcy !!!Roboty wykonywane bardzo niechlujnie, naokoło panował ogromny bałagan, organizacja pracy prawie żadna, to co został w jeden dzień wykonane przez jedną ekipę, następna potrafiła po kilku dniach zepsuć, pobrudzić, uszkodzić itp. Generalnie brak poczucia jakiejkolwiek estetyki u pracowników - jak się krzywo coś zamontowało - to o co chodzi przecież to tylko 1 cm różnicy, balustrady balkonowe malowane prawie bez oczyszczania - dopiero jak się im zwróciło uwagę to coś tam poprawili. Foliowanie okien - tragedia - a potem przychodzi pan "specjalista" ze szpachlą i skrobie reszty tynku z ramy okiennej i szyb - nieważne że będą porysowane -oni zawsze tak robią i jest dobrze (słyszę w odpowiedzi).Generalnie trzeba było ich pilnować (my jako właściciele mieszkań) i monitować niedociągnięcia u kierownictwa. Zieleń naokoło budynku została strasznie zniszczona - wylewanie popłuczyn po kleju czy farbie w krzewy było standardem. Opaska naokoło budynku - bez zagęszczania podbudowy - w zasadzie w ogóle bez podbudowy bo panowie sobie sypali pod kostkę tę samą ziemię, którą wcześniej wykopali, na wierzch szło tylko trochę piasku pomieszanego szypą z cementem.Oczywiście na codzień wszechobecne było ryczące na cały regulator radio i komunikowanie się za pomocą : "k...wa, pie.....lę, i cały wachlarz niecenzuralnych słów. A przecierz nie remontują chlewa tylko blok mieszkalny w którym mieszkają też dzieci. Mój syn zapytał mi się jednego dnia z jakiego kraju są Ci Panowie, bo rozmawiają w innym języku. Nie wiem na jakiej zasadzie takie firmy dostają zlecenia od spółdzielni, ale to pozostawiam ocenie innych. Generalnie - nie polecam, omijajcie tę firmę z daleka !!!!!!!!!
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Opinia dodana przez: Gość dnia: 2013-09-11 12:35:34 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją