Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Bo-Rem-Bud

Zawód: budowlane usługi i remonty Budowlaniec 
Adres: Kujawsko-pomorskie, 85-791 Bydgoszcz Jarużyńska 1 lok. 7
Telefon: 508356944
Adres e-mail: borembud(małpa)interia.pl
Strona internetowa:
Opis działalności: Słowa kluczowe:

Ocena: 100% pozytywna 2x

Jakość usług: 100% wysoka 2x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 2x
Ceny usług: 2x
Ilość opinii w serwisie: 2
Ilość odsłon profilu firmy: 1826
Data utworzenia profilu: 2009-01-01
Data ostatniej aktualizacji: 2010-10-10  

Opinie o Bo-Rem-Bud

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Firma BO-REM-BUD jest firmą godną polecenia. Fachowcy bardzo punktualni, pracowali do godzin wieczornych. W moim mieszkaniu był robiony generalny remont zaczynając od sufitów, malowania ścian, położenia podłóg, po biały montaż. Brak zastrzeżeń do pracy fachowców.Gorąco polecam!!!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Damian Wesołowski dnia: 2010-01-22 21:19:41 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Firma BO-REM-BUD zajmowała się wykończeniem naszego domu. Prace trwały 5 miesięcy i obejmowały wewnętrzne wykończenie całego domu: ocieplenie poddasza, szpachlowanie, malowanie,położenie kafli ściennych i podłogowych oraz paneli,montaż armatury i baterii łazienkowych,montaż sufitów podwieszanych oraz ścian z gips kartonu, zawieszenie oświetlenia oraz położenie płytek klinkierowych na wybranych ścianach elewacji. Ekipa przyjeżdżała codziennie o 7.00 rano i pracowała solidnie do godzin wieczornych.Wykonują wszystkie prace, szef pan Bonifacy Siński ma wieloletnie doświadczenie pracy w budownictwie co ma swoje efekty w jakości wykonywanych prac. Bardzo uczciwa, solidna i naprawde godna polecenia (w dzisiejszych czasach) ekipa. Dorota Kimmel
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Dorota Kimmel dnia: 2010-01-22 13:41:32 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją