Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Decor. FHU. Ocieplanie budynków, tynki maszynowe

Zawód: elewacyjne, izolacyjne usługi Budowlaniec 
Adres: Małopolskie, 32-540 Trzebinia Piłsudskiego 89a
Telefon: Fax: 0327532822
Adres e-mail: biuro(małpa)tynkowanie.com.pl
Strona internetowa: www.tynkowanie.com.pl
Opis działalności: Słowa kluczowe:

Ocena: 20% pozytywna 1x 4x

Jakość usług: 33% wysoka 1x 2x
Terminowość: 33% bez zastrzeżeń 1x 1x 2x
Ceny usług: 33% niskie 1x 2x
Ilość opinii w serwisie: 5
Ilość odsłon profilu firmy: 2531
Data utworzenia profilu: 2009-01-01
Data ostatniej aktualizacji: 2010-10-10  

Opinie o Decor. FHU. Ocieplanie budynków, tynki maszynowe

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Beznadziejna firma. Kontakt z szefem - zerowy. Totalna ignorancja klienta! Mowia,ze juz jada,a nikt sie nie pojawia. ODRADZAM!
Terminowość: Zła
Opinia dodana przez: aa dnia: 2013-08-22 22:15:36 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: witam firma beznadziejna, usługi wykonuje niefachowo, krzywo i z odchyleniami od normy, na domiar złego obiecuje poprawki i lekceważy klienta nieodbierając telefonu, na koniec pozywa do sądu i zawyża kwoty za usługę, jeśli chcecie mieć święty spokój to dajcie sobie spokój z tą firmą, przechodziłem na własnej skórze sądowe potyczki.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Obsługa reklamacji: kompletna ignorancja
Opinia dodana przez: helloł dnia: 2013-07-18 15:43:34 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Nic nie wiem o jakości wykonania, ponieważ, pomimo licznych obietnic nikt do nas nie dotarł, a potem po prostu nie odbierają telefonu!Czy tak się zachowuje poważna firma? Lekceważą klienta i nie dotrzymują obietnic. Na dodatek kłamią na swojej stronie. Piszą, że cenią sobie kontakt z klientem. CHa,CHA, CHA
Opinia dodana przez: ziemie dnia: 2013-05-07 20:11:56 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Firma Decor, która wykonywała u mnie tynki cementowo-wapienne tradycyjne w tym roku (2012) nie zasługuje na pozytywną opinię. Tynki są popękane i wyglądają jak pajęczyna, nawet po nałożeniu gładzi wychodzą mocne rysy. Również ściany falują jak fale oceanu po przyłożeniu łaty. Po wezwaniu szefa stwierdził, że to przy tych tynkach jest naturalne i nic nie można z tym zrobić. Jedynie poinformował, że podeśle przedstawiciela materiałów tynków, który i tak się nie zjawił. Ceny są wygórowane, a metraż zawyżany, co wpływa bezpośrednio na koszt/m2. Jestem zniesmaczony tym faktem i niestety za dwa lata, gdy już wszystko spęka trzeba będzie jeszcze raz zabezpieczyć ściany i je ponownie malować. Przyszli klienci tej firmy zastanówcie się nad wyborem tej firmy przed pracami.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Niewielkie opóźnienia
Ceny: Wysokie
Obsługa reklamacji: Można powiedzieć że jej nie ma praktycznie.
Opinia dodana przez: Uczciwy klient dnia: 2012-12-28 21:05:39 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Wykonawca wykonywał u mnie tynkowanie domu wraz z dociepleniem oraz wylewki podłogowe. Po roku wszystko wygląda idealnie. Ekipa zgrana i szybka. Zaopatrzenie przywizi szybko. Działa sprawnie. Seny przystępne, do negocjacji. Polecam firmę i na pewno skorzystam podczas docieplenia poddasza.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Wojtek dnia: 2011-05-05 08:32:04 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją