Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

22865 FACHOWCÓW,  104545 OPINII,   W TYM DZIŚ DODANO 17

Szukaj w serwisie


Ostatnio wyszukane w serwisie:

Sprawdź fachowca


Dodaj fachowca


Usługa bezpłatna

Certyfikat WZOROWY FACHOWIEC Firmy z Certyfikatem

Twoja reklama

Napisz do nas

Wyniki dla: wilczynski

AUTOMYJNIA KRAKOW - samochody - mycie
Małopolskie , Krakow Bobrzeckiej 8 Tel.: 793551488 Kom.: 793551488 , www.automyjniakrakow.pl , e-mail: Agnieszka3569@interia.pl
Opis działalności: Automyjnia kosmetyka samochodowa polerowanie lakieru
Słowa kluczowe: myjnia krakow automyjnia
OPINIA: Prałem tapicerke i jestem bardzo zadowolony .Autko jak nowe .Terminowo i konkretnie POlecam Andrzej wilczynski  
Wilczyński Andrzej, dr nauk med. - Ginekolog
Dolnośląskie , Wrocław Miarki 6-10 , 50-306 Wrocław Tel.: 713301244 , e-mail: andrzej.wilczynski@code.wroc.pl
OPINIA: Ten lekarz jest chory psychicznie. Starałam sie o dziecko. Miał doprowadzić mnie to ciazy, a pozniej prowadzić cała ciaze. Nie zrobił mi żadnych badań hormonalnych, nie zlecił badania nasienia męża, ani nic z tych rzeczy od razu przepisał mi leki, robił zabiegi, usypial mnie i bral za to tysiące złotych. Gdy w końcu stwierdził upragnioną ciaze,mogłam sie nią cieszyć tylko pare dni bo powiedział, ze ciaza jest martwa i na drugi dzień kazał przyjechać na lyzeczkowanie do jego prywatnego gabinetu za cenę 1000zl, natomiast inny lekarz tego samego dnia stwierdził, ze żadnej ciazy nie ma!!! To w jaki sposób oszukał mnie ten lekarz jest straszne. Podobno ma wiele spraw o oszukiwanie pacjentek, szkoda tylko, ze nic z tym nie robią i ten psychicznie chory człowiek dalej ma prawo wykonywać swój zawód!!!  
Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją