Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

61624 FACHOWCÓW,  102833 OPINII,   W TYM DZIŚ DODANO 1

Szukaj w serwisie


Ostatnio wyszukane w serwisie:

Sprawdź fachowca


Dodaj fachowca


Usługa bezpłatna

Certyfikat WZOROWY FACHOWIEC Firmy z Certyfikatem

Twoja reklama

Napisz do nas

Wyniki dla: paździerz

Szafy na wymiar Zbigniew Lenart - Stolarz
Mazowieckie , Warszawa Warszawa Kom.: 601 50 40 01 , www.szafynawymiar.com , e-mail: zbigniewlenart@op.pl
Opis działalności: Meble na zamówienie, szafy na wymiar, meble kuchenne, łazienkowe, zabudowa wnętrz, skosy.
Słowa kluczowe: Meble na zamówienie, szafa na wymiar, zabudowa wnętrz, garderoba, szafa, meble kuchenne, biurko, regał, meble łazienkowe, projektowanie wnętrz
OPINIA: Zamówiłem kilka szafeczek wszystko fajnie do momentu montażu, i tu tak zwany klops. wykonanie samych mebli okleiny to totalna fuszerka bąble, niedoklejone ranty, dziury rysy - tak dostali od swojego podwykonawcy ??? a co mnie jako klienta obchodzi??? Czy ja kupuję używane meble? Jeszce jedno o ile ktoś się da jeszcze skusi na usługi to niech robi zdjęcie projektu kreślonego przez Pana Zbigniewa bo lubi ciąć SWOJE koszty i zapomina co było ustalone, Montaż również odbiega od standardu, dolne dykty szuflad na gwoździe były przybijane w 44 roku ale wtedy było to drewno, a nie paździerz pod obciążeniem gwoździe się wysuwają to tak na przyszłość a i uwaga na fronty nie umieją ich spasować. Na chwilę obecną cisza, w przypadku braku odzewu US łagodnie.  
Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją