Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

23155 FACHOWCÓW,  106287 OPINII,   W TYM DZIŚ DODANO 8

Szukaj w serwisie


Ostatnio wyszukane w serwisie:

Sprawdź fachowca


Dodaj fachowca


Usługa bezpłatna

Certyfikat WZOROWY FACHOWIEC Firmy z Certyfikatem

Twoja reklama

Napisz do nas

Wyniki dla: natalia janas

Adwokat natalia janas - Adwokat
Wielkopolskie , Śrem Kościuszki 19 , 63-100 Śrem Kom.: 605 551 901 , www.kancelaria-janas.pl , e-mail: biuro@kancelaria-janas.pl
Słowa kluczowe: adwokat
OPINIA: Polecam usługi Kancelarii pani mecenas Natalii janas.Profesjonalne podejście,ogromna wiedza.Na swojej drodze miałam kilku prawników ale bezpiecznie i spokojnie czułam się przy prowadzeniu spraw przez Panią Natalie.Zawsze znalazła czas na rozmowę, zawsze punktualna.Jest to kobieta silna i pomocna.Angażuje się w sprawy i naprawdę z reką na sercu jest oparciem. Jestem ogromnie wdzięczna jej za to , że była koło mnie w trudnych sprawach sądowych i oczywiście udało się zakończyć pozytywnie. Dziękuję Pani Mecenas za pracę wykonaną na wysokim poziomie .Polecam wszystkim wspaniała osoba.Jestem wdzięczna . Marzena K.  
Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją