Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

61660 FACHOWCÓW,  103180 OPINII,   W TYM DZIŚ DODANO 12

Szukaj w serwisie


Ostatnio wyszukane w serwisie:

Sprawdź fachowca


Dodaj fachowca


Usługa bezpłatna

Certyfikat WZOROWY FACHOWIEC Firmy z Certyfikatem

Twoja reklama

Napisz do nas

Wyniki dla: monika gurbiel

Kancelaria Adwokacka monika gurbiel - Adwokat
Małopolskie , Kraków al. Płk Beliny Prażmowskiego 42 / 1A , 31-514 Kraków Tel.: 12 413-85-22 Kom.: 600 87 90 09 Fax: 12 413-85-22 , e-mail: monika.gurbiel@adwokatura.krakow.pl
Opis działalności: prawo cywilne, rodzinne, gospodarcze
OPINIA: Byłam przez dłuższy czas klientką mecenas i jak można się tylko domyślać straciłam mnóstwo pieniędzy, bez rezultatu w mojej sprawie. Szokujące dla mnie było również to, że chcąc uzyskać jakąkolwiek poradę telefonicznie spotkałam się ze zdecydowaną odmową (choć była to tylko kwestia dopytania o pewne szczegóły). Zostałam natomiast poinformowana że wyjaśni mi to na kolejnym spotkaniu (bo wiadomo że chodziłó tylko o kasę, o kolejne kilka stóweczek za spotkanie!) ZDECYDOWANIE ODRADZAM I WRĘCZ PRZESTRZEGAM PRZED KORZYSTANIEM Z USŁUG PANI MECENAS!  
Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją