Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

61235 FACHOWCÓW,  99259 OPINII,   W TYM DZIŚ DODANO 0

Szukaj w serwisie


Ostatnio wyszukane w serwisie:

Sprawdź fachowca


Dodaj fachowca


Usługa bezpłatna

Certyfikat WZOROWY FACHOWIEC Firmy z Certyfikatem

Twoja reklama

Napisz do nas

Wyniki dla: małgorzata grabarczyk

Kancelaria adwokacka mec. Jolanta Uniszewska, mec. małgorzata Kozłowska - grabarczyk, mec. Janusz Bliski - Adwokat
Łódzkie , Piotrków Trybunalski Słowackiego 5 , 97-300 Piotrków Trybunalski Fax: 0446475152 , e-mail: j.uniszewska@wp.pl
OPINIA: Pani Malgorzata Kozlowska-grabarczyk bardzo rzetelny adwokat, wszystko sprawnie i na jednej sprawie sie skonczylo rozeod dostalam wszystko super polecam goraco:) Mama  
meble szyte na miare Leszek grabarczyk - Stolarz
Mazowieckie , Przysucha
Opis działalności: meble na wymiar
OPINIA: Zdecydowanie nie zachęcam do skorzystania z usług Pana Leszka, wręcz szczerze odradzam. Zupełnie nie zna się na tym co robi a raczej próbuje robic. Za to doskonale potrafi zbywać klienta i opowiadac historie o zyciu prywatnym ktoóre zdecydowanie przeszkadzają w wykonywaniu pracy. W moim przypadku trwało to kilka miesiecy a i tak praca nie została dobrze wykonana. Nie polecam. Na pewno Pan grabarczyk nie jest fachowcem! małgorzata W.  
Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją