Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

22902 FACHOWCÓW,  104900 OPINII,   W TYM DZIŚ DODANO 15

Szukaj w serwisie


Ostatnio wyszukane w serwisie:

Sprawdź fachowca


Dodaj fachowca


Usługa bezpłatna

Certyfikat WZOROWY FACHOWIEC Firmy z Certyfikatem

Twoja reklama

Napisz do nas

Wyniki dla: kwintet

Zespół Muzyczny Pianoband - muzycy, muzyczne zespoły
Małopolskie , Limanowa Kom.: 519 840 989 , www.pianoband.pl , e-mail: pianoband@o2.pl
Opis działalności: Młody, lecz doświadczony zespół muzyczny, kwintet grający na żywo, posiadający bogate instrumentarium.
Słowa kluczowe: wesela, imprezy, oprawa muzyczna, muzyka live
OPINIA: Nie polecamy!!! Bardzo słaba kapela... Jedynie głos kobiety na bardzo wysokim poziomie. Reszta to czysta improwizacja widać że od długiego czasu zero prób... Granie tak jak wyjdzie... Ale nie za takie pieniądze... Repertuar niby miał być bogaty a jest bardzo skromny z wesela na wesele te same piosenki... Myśleliśmy że może na naszym będzie inaczej a tu... Nie jestem z konkurencji jestem Panem młodym który żałuje że wynajął taka orkiestrę i pisze ten komentarz by ktoś w przyszłości nie popełnił takiego błędu jak my i wybrał pianoband ich pozytywne komentarze są pisane chyba przez nich samych... Bo wszystkie negatywy automatycznie są usuwane przez nich... Dziecinada.... Tomasz  
Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją