Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

22682 FACHOWCÓW,  103556 OPINII,   W TYM DZIŚ DODANO 17

Szukaj w serwisie


Ostatnio wyszukane w serwisie:

Sprawdź fachowca


Dodaj fachowca


Usługa bezpłatna

Certyfikat WZOROWY FACHOWIEC Firmy z Certyfikatem

Twoja reklama

Napisz do nas

Wyniki dla: karandys

Bdj karandys. S.j. - Budowlaniec
Mazowieckie , Marki Ząbkowska 41c , 05-270 Marki Tel.: 227813838
OPINIA: Blok źle ocieplony. Poddasze śmierdzące, grzyb na ścianach z powodu braku wentylacji. Okna stale pokryte parą, w zimie zamarznięte. Lód pokrywa uszczelki łączące szybę z ramą od strony mieszkania. Wentylacja zamiast wyciągać powietrze wdmuchuje do środka smród z zewnątrz. Kominy nie ocieplone przez co łazienka i kuchnia najbardziej zimne pomieszczenia. Pękające ściany. Na początku listopada był fachowiec od P. karandysa porawiać ściany, zciągną gipsem i miał za parę dni wrócić skończyć robotę. Już ponad dwa miesiące nikt się nie pojawił. Justyna J.  
Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją