Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

23099 FACHOWCÓW,  106044 OPINII,   W TYM DZIŚ DODANO 14

Szukaj w serwisie


Ostatnio wyszukane w serwisie:

Sprawdź fachowca


Dodaj fachowca


Usługa bezpłatna

Certyfikat WZOROWY FACHOWIEC Firmy z Certyfikatem

Twoja reklama

Napisz do nas

Wyniki dla: kamień dekoracyjny

Mateko Grzegorz Pastok - budowlane usługi i remonty
Śląskie , Katowice
OPINIA: Pan Grzegorz właśnie skończył remontować u nas łazienkę wraz z ubikacją , położył nam też kamień dekoracyjny oraz płytki na balkonie. Jest bardzo dobrym fachowcem, zawsze doradził nam najlepsze z możliwych rozwiązań.Do pracy zawsze przychodził wcześnie rano, jest punktualny i wykazuje się kulturą osobistą.Polecam z całego serca Agnieszka M.  
Krupa Grzegorz - Budowlaniec
Mazowieckie , Warszawa
Opis działalności: malowanie, gładzie, panele podłogowe, ścianki działowe, sufity podwieszane, poddasza, glazura, elektryka, hydraulika
Słowa kluczowe: malowanie, glazura, poddasza, kamień dekoracyjny, panele, elektryka, hydraulika
OPINIA: wysoka jakość usług, doradztwo,  
Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją