Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

22865 FACHOWCÓW,  104547 OPINII,   W TYM DZIŚ DODANO 5

Szukaj w serwisie


Ostatnio wyszukane w serwisie:

Sprawdź fachowca


Dodaj fachowca


Usługa bezpłatna

Certyfikat WZOROWY FACHOWIEC Firmy z Certyfikatem

Twoja reklama

Napisz do nas

Wyniki dla: emil bąk

eMCEE Prowadzący doradztwo emil bąk - doradztwo finansowe
Mazowieckie , Czarnówka Różana 10 , 05-408 Glinianka NIP: 8261700077
Opis działalności: Doradztwo gospodarcze - Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania (PKD 70.22.Z).
Słowa kluczowe: Pozyskiwanie funduszy unijnych na rozwój
OPINIA: Właściciel tej firmy totalnie lekceważy swoich klientów. Zleciłem mu przygotowanie wniosku o dofinansowanie zakupów (modernizacji), do mojego gospodarstwa rolnego. Już raz korzystałem z jego usług i wywiązał się z nich poprawnie. Jednak tym razem totalnie zawalił sprawę. Wniosek przez niego sporządzony (mimo, ze otrzymał ode mnie wszystkie potrzebne do niego dokumenty), został w ARiMR odrzucony - stwierdzono, że zawierał liczne błędy. ten osobnik nie usunął ich nawet po wezwaniu przez agencję. Potem złożył odwołanie od decyzji, jednak i ono została odrzucone. Gość notorycznie kłamie czego nie zauważyłem gdy z nim poprzednio współpracowałem. Potem przestał odbierać ode mnie połączenia telefoniczne, nie odpisywał na SMS-y. Teraz rozważam z wystąpieniem w stosunku do niego z pozwem cywilnym za złe wykonanie usługi. PROSZĘ WYSTRZEGAĆ SIĘ KORZYSTANIA Z USŁUG TEGO CZŁOWIEKA. Zupełnie niepoważne traktowanie klienta Sławek  
Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją