Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

61616 FACHOWCÓW,  102773 OPINII,   W TYM DZIŚ DODANO 31

Szukaj w serwisie


Ostatnio wyszukane w serwisie:

Sprawdź fachowca


Dodaj fachowca


Usługa bezpłatna

Certyfikat WZOROWY FACHOWIEC Firmy z Certyfikatem

Twoja reklama

Napisz do nas

Wyniki dla: darkam

darkam Pomoc Drogowa Dariusz Matusik - Mechanik
Śląskie , Tychy Chłodnicza 14 , 43-100 Tychy Kom.: 512 527 008 , http://pomocdrogowa.tychy.pl , e-mail: dario000@op.pl NIP: 6462587327
Opis działalności: Dyspozycyjna ekipa z firmy darkam bez względu na porę dnia i nocy wyrusza na każde zlecenie do swoich usługobiorców, w zamiarze przytransportowania samochodów i różnego rodzajumaszyn.
Słowa kluczowe: pomoc drogowa, holowanie, laweta, lawety, autopomoc, Tychy, Bieruń, Oświęcim
OPINIA: Stali klienci korzystający z udzielanej pomocy na drogach, dostają promocyjne zniżki. Działalność darkam ma kontakty również z rekomendowanymi punktami naprawczymi, co daje szansę na natychmiastowy powrót pojazdu do prawidłowej jazdy.  
Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją