Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

61616 FACHOWCÓW,  102773 OPINII,   W TYM DZIŚ DODANO 31

Szukaj w serwisie


Ostatnio wyszukane w serwisie:

Sprawdź fachowca


Dodaj fachowca


Usługa bezpłatna

Certyfikat WZOROWY FACHOWIEC Firmy z Certyfikatem

Twoja reklama

Napisz do nas

Wyniki dla: Lichtarska monika

Kancelaria Adwokacka monika Lichtarska - Adwokat
Dolnośląskie , Wrocław pl. Kościuszki 15 / 2 , 50-027 Wrocław Kom.: 609227554 , www.Lichtarska.com , e-mail: adwokat@Lichtarska.com
OPINIA: Pani Mecenas prowadziła moją sprawę o zapłatę za wykonaną usługę. Sprawa była skomplikowana i wielowątkowa. Dzięki Pani Mecenas wygraliśmy w sądzie. Ale to dopiero połowa sukcesu. Na szczęście Pani współpracuje z bardzo skutecznymi komornikami co spowodowało wyegzekwowanie zadłużenia. Pami Mecenas jest bardzo rzetelnym adwokatem zaangażowanym w sprawę klienta no i jaka aparycja.. Mieczysław K.  
Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją