Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

61304 FACHOWCÓW,  99809 OPINII,   W TYM DZIŚ DODANO 0

Szukaj w serwisie


Ostatnio wyszukane w serwisie:

Sprawdź fachowca


Dodaj fachowca


Usługa bezpłatna

Certyfikat WZOROWY FACHOWIEC Firmy z Certyfikatem

Twoja reklama

Napisz do nas

Wyniki dla: Jerzy Grycz

Adwokat Jerzy Grycz - Adwokat
Mazowieckie , Warszawa Filtrowa 30 / 24 , 02-032 Warszawa Tel.: 22-299-30-24 , www.adwokat-Grycz.pl , e-mail: kancelaria@adwokat-Grycz.pl
Słowa kluczowe: Adwokat
OPINIA: NAJLEPSZY mecenas jakiego w życiu widziałam. Poświęc cały swoj czas, na 200% swoich mozliwosci, staranny, fachowy, zawsze odpowid najszybciej jak to tylko mozliwe (spotkałam się z innym, znanym mecenasem, ktory odpisywal na maila po 2 tygodnie a uslugi kosztowały 2x wiecej, dokadnie DWA). Jestem pod ogromnie pozytywnym wrazeniem. Moja sprawa, wygrana, zakonczyla się rok temu. (sąd rodzinny)  
Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją